Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Енергоефективні технології
будівництва

Енергоефективність - основна характеристика будинків від Evrodim. Застосована нами технологія будівництва дозволяє комфортно почуватися в будинку за будь-якої погоди. Досягається така зручність за рахунок матеріалів, які ми використовуємо при зведенні будинків, - SIP-панелі та газоблок.

SIP-панелі

Міцність, тепло, швидкість та екологічність - такими словами варто описати SIP-панель. Будинки, зведені за такою технологією, характеризуються високим рівнем теплоізоляції. І взимку, і влітку в такому домі буде комфортна температура.

Будинок із SIP-панелей зводиться досить швидко - 3-4 місяці. І все це завдяки використанню канадської технології (SIP). Він міцний та надійний. А термін його служби становить більше 80 років.

Разом з тим, дім побудований із сендвіч-панелей, є екологічним. Часто технологію SIP називають “зеленим” будівництвом. Екологічність таких будинків проявляється і в матеріалі, який використовується при будівництві (95% SIP-панелі - дерев’яні тріски та натуральні смоли для склеювання OSB-плит і пінополістиролу), і в турботі про навколишнє середовище - в будівництві не використовується важка техніка, яка забруднює повітря, та залишається мінімум будівельних відходів.

Газоблок

Описати газоблок, як будівельний матеріал, можна такими словами: тепло, зручність, економія та довговічність.

Спеціальна пориста структура цього матеріалу (він на 70% складається з повітря) зберігає тепло в домі. Завдяки такій теплоізоляції, власники будинку платитимуть за комунальні послуги значно менше.

Будинок з газоблоку, без перебільшення, є довговічним, міцним та надійним. Якщо ви своєчасно та регулярно доглядатимете за ним, то він добросовісно прослужить 80-100 років. Такий дім не боїться дощу, снігу, морозів та інших несприятливих погодних умов.

Цей матеріал зручний в обробці та укладанні. Таким чином, ваш дім будується легко та швидко. І як результат - гарний, якісний та надійний будинок.

Етапи зведення енергоефективного будинку

Енергоефективні будинки з SIP-панелей та газоблоку мають такі ж самі етапи будівництва, як і звичайні цегляні. Але термін реалізації кожного з них значно коротший. Тож в результаті ваш дім буде набагато теплішим та зведеним швидше.

1Проектування

Щоб перейти до наступного етапу, вам потрібно визначитись з кількістю поверхів, площею та плануванням будинку. Ми пропонуємо 6 типових проектів будинків - одно- та двоповерхові площею від 55 м2 до 155 м2. Кожен із них має свої переваги. Також працюємо з індивідуальними проектами, задовольняючи потреби кожної родини.

2Закладення фундаменту

Фундамент - опора, надійність та довговічність вашого будинку. Цей етап є одним з найважливіших у будівництві. Фахівці компанії Evrodim, закладаючи фундамент по всім нормам та правилам, забезпечують вашому майбутньому будинку багаторічну службу.

3Зведення стін

Стіни енергоефективного будинку мають зберігати тепло та бути міцними. Для зведення “коробки” дому ми використовуємо SIP-панелі та газоблок. Ці матеріали є надійними та швидкі у будівництві.

4Покрівля даху

Естетичний, практичний та довговічний матеріал для покрівлі даху - це фальцевий метал. Наша компанія якраз її і використовує. За рахунок утеплення даху (ці роботи також ми виконуємо) ви почуватимете себе комфортно.

5Установка дверей та вікон

Обличчя вашого дому - двері та вікна. Важливо, щоб вони були якісні та надійні. Їхня основна функція - зберігати тепло. Ми використовуємо металопластикові вікна та металеві вхідні двері.

6Оздоблювальні роботи

Це завершальний етап у будівництві. Його місія - надати споруді привабливого та довершеного вигляду. Крім естетики, оздоблення будинку служить його захистом від корозії та погодних руйнувань.

Енергоефективний будинок - вибір українських родин

Компанія Evrodim вже понад 14 років будує енергоефективне сімейне житло. Технології будівництва, перевірені роками, показали гарні результати. Будинки, зведені з SIP-панелей або газоблоку, тримають тепло. Більш того, така особливість - значна економія родинного бюджету на комунальних платежах.

Ряд переваг сприяв тому, що вже понад 1200 українських родин успішно переїхали жити в котеджні містечка на Київщині, які будує наша компанія.

Хочете також змінити життя своєї родини на краще? Оберіть свій теплий та затишний будинок у котеджному містечку «Вишневий хуторок».