Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Релакс

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

97 м2

$

Хочете щодня відчувати радість від життя? Оберіть для вашої родини заміський будинок. Природа, повітря, краєвиди, спокій - все довкола дає величезну можливість жити в задоволення. А діти, які зростають за містом на власному подвір’ї біля дому, матимуть гарне самопочуття та міцне здоров’я. Звичайно, дорослих це також стосується.  

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Ціна будинку

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Заміський будинок “Релакс” - 97 метрів квадратних сімейного затишку. Цей двоповерховий котедж покликаний створювати максимально комфортні умови для життя. Назва цього проекту повністю виправдана, тому відпочинок у котеджному містечку “Вишневий хуторок” вам гарантований.

На власний смак і будівельні переконання ви можете обрати технологію будівництва вашого заміського будинку. Ми будуємо із SIP-панелей та газоблоку. Це енергоефективні матеріали, які тримають в домі комфортну температуру у будь-яку пору року. Взимку, наприклад, зберігається набагато більше тепла, таким чином, ви економите значну суму грошей на оплаті за опалення.

 

Влітку в такому домі буде якраз прохолодно, тому також можна заощадити на системі кондиціонування. Крім переваг у технології будівництва, хочемо наголосити на головній окрасі цього котеджного містечка і житті за містом в цілому - це природа. Біля “Вишневого хуторка” розмістився хвойний ліс. Він не лише дає естетичне задоволення від споглядання таких пейзажів, а й насичує повітря киснем та приємним ароматом. А варіантів для дозвілля взагалі надає масу.  

Запрошуємо вас на перегляд будинку “Релакс” у наше котеджне містечко, яке від Києва розташувалося всього в 6 км (Бориспільський район). Для уточнення деталей зателефонуйте нам.