Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Престиж

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

159 м2

$

Розкішний будинок площею 159 м2 може стати тією самою затишною оселею, про яку мріяла ваша родина. Простора вітальня, кухня-студія, 4 спальні, санвузол на кожному поверсі, а також балкон та тераса - все це вдалий проект заміського котеджу під назвою “Престиж”. Завітайте у “Вишневий хуторок”, щоб закохатися у цей будинок з першого погляду.  

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Ціна будинку

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Батькам завжди важливо, щоб їхні діти зростали в найкращих для них умовах. Погодьтесь, життя у столичній квартирі, навіть якою б вона вишуканою не була, не дає дітям того, що може дати будинок за містом. Екологія мегаполісу бажає бути кращою і від загазованого повітря нікуди не дінешся. Відпустити дитину погратися навіть біля дому дуже небезпечно, якщо територія житлового комплексу не охороняється. А про відпочинок біля озера чи в лісі взагалі й мови бути не може.

Натомість за містом це все якраз є. Ваші малюки можуть безпечно гратися як на подвір’ї біля будинку, так і на майданчику, який знаходиться на території котеджного містечка. Сторонніх людей в комплексі бути не може, адже наші містечка мають закритий тип. 

 

Тож перейматися за безпеку дітей не варто. Сприяє комфорту дітей і саме планування двоповерхового будинку “Престиж”. В першу чергу, це достатньо велика площа котеджу, яка дозволяє дітям почуватися вільно. Кількість кімнат забезпечить кожному окремий затишний куточок. А територія біля будинку - взагалі квадратні метри щастя для дітей.

Якщо ви встановите там майданчик для ігор чи ще щось подібне за бажанням дитини, щасливе дитинство їй гарантоване. Всі ми знаємо, що задоволені діти роблять і нас щасливими. Тож не відкладайте і завітайте у котеджне містечко “Вишневий хуторок” на перегляд будинку “Престиж”.