Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Оскар

хочу більший
будинок

63 м2

$

Мрієте не просто про нерухомість, а про будинок, в якому пануватиме любов, затишок та позитивна атмосфера? Зверніть увагу на проект “Оскар”. Це одноповерховий будинок площею 63 м2. Його планування зручне та комфортне для кожного. Впевнені, вашій родині у ньому буде добре. Та головне - це переваги, які отримують щасливі власнику будинку за містом. З ними пропонуємо ознайомитись на перегляді.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Ціна будинку

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Сімейний будинок за містом - мрія багатьох. Ті, хто наважився покинути квартиру у шумному та екологічно брудному мегаполісі, вже впевнились у правильності свого вибору. Свіже повітря, красива природа та заміський спокій - ось те, що вабить більшість.

Котеджне містечко “Вишневий хуторок” має свої переваги, через які там дійсно хочеться жити. Крім того, що саме містечко має гарну територію - дитячі майданчики, альтанки, озеленення, вишнева алея - поруч також неймовірна природна краса. Неподалік від “Вишневого хуторка” розмістився сосновий ліс. Він не лише є окрасою, якою можна милуватися, а й “зеленими легенями”, які роблять повітря довкола чистим та свіжим.

 

Придбавши сімейний будинок “Оскар” у цьому котеджному містечку, ви станете щасливими власниками затишку та комфорту. Якщо ви плануєте регулярні поїздки до столиці, то життя за містом не стане на заваді. Оскільки “Вишневий хуторок” знаходиться від Києва на відстані 6 км. На автомобілі подолати цей шлях можна всього за 10 хвилин.

Звертаємо вашу увагу на те, що у вартість будинку входить і земельна ділянка, яку ви можете використати як завгодно. Пропонуємо завітати на перегляд будинку, після чого почати роздумувати над благоустроєм ділянки.