Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Люкс

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

152 м2

$

Бажаєте, щоб ваша родина мешкала у двоповерховому заміському будинку? Зверніть увагу на проект “Люкс” у котеджному містечку “Вишневий хуторок”. Просторий, затишний та комфортний будинок стане гарним сімейним житлом, в якому назавжди оселиться любов та щастя. Приїздіть на перегляд та погляньте на власні очі на цей заміський котедж.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Бажаєте, щоб ваша родина жила у просторому будинку за містом? Вам у “Вишневий хуторок”. Двоповерховий “Люкс” площею 152 м2 стане ідеальним місцем вашого сімейного затишку.

Це котеджне містечко знаходиться неподалік від Києва - в Бориспільському районі (с. Петропавлівське). На автомобілі вам треба подолати всього 6 км відстані, а це - 10 хвилин їзди.

Поруч з “Вишневим хуторком” розташувався хвойний ліс. Він є не лише окрасою цієї місцевості, а й регулярним постачальником свіжого повітря. Обравши для своєї родини будинок “Люкс”, ви назавжди потурбуєтесь про здоров’я та самопочуття кожного члена сім’ї.

 

Особливо рекомендується таке заміське життя поруч з природою для повноцінного розвитку дітей. У той час, коли їхні організми ростуть, вони отримують все необхідне. За містом і екологія краща, і варіанти для дозвілля є різні. Квартирним дітям важко босоніж побігати по зелений травичці, покататися на велосипеді по лісі, побігати на галявині, де не їздять автомобілі. У наших котеджних містечках закритого типу все це реально. У “Вишневому хуторку” кожна черга має по дитячому майданчику, планується будівництва і спортивного. Тож всі умови для повноцінного розвитку дітей тут є. Запрошуємо вас на перегляд будинків, щоб поглянути на все це в дійсності.