Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Ф’южн

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

138 м2

$

Ваш родинний затишок оберігатиме прекрасний будинок “Ф’южн” у котеджному містечку “Вишневий хуторок”. Цей двоповерховий заміський котедж стане ідеальною оселею для родини з дітьми. Більш того, у його вартість входить і земельна ділянка, яку ви зможете експлуатувати як заманеться. Звичайно, багато хто мріє про басейн. З покупкою цього будинку давню мрію буде здійснити дуже легко.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Якщо ви давно мріяли про заміський будинок, в якому зручно буде кожному члену вашої родини, зверніть увагу на проект “Ф’южн”. Його площа - 138 м2 - наповнює будинок простором та свободою. Кількість кімнат у цьому домі ідеальна для родини з дітьми. Друзі та родичі, які завітають в гості з ночівлею, також без спального місця не залишаться.

Крім комфорту та затишку, який ви відчуєте у цьому будинку, є не менш важливі фактори, що впливають на переїзд родин за місто. В першу чергу, мова йде про навколишнє середовище. Вже давно відомий факт - за містом екологія значно чистіша.

 

Це не просто гарна фраза, яка змушує задуматись над переїздом, а дещо більше. Це здоров’я та довголіття вашої родини. За містом менше транспорту, а значить і менше вихлопних газів. Конкретно біля котеджного містечка “Вишневий хуторок” знаходиться хвойний ліс, а це - чисте та свіже повітря, насичене киснем. Також на земельній ділянці поруч з будинком можна вирощувати свої власні фрукти, овочі, в корисності яких ви будете впевнені на всі сто відсотків.  

І таких переваг заміського життя безліч. Пропонуємо приїхати на перегляд будинків у це котеджне містечко та впевнитись у цьому особисто.